Menu

 

Aknakleebised

Kui olete soetanud uue tööpinna või soovite vana värskendada, on pilkupüüdvad aknakleebised täpselt õige ja tihtipeale isegi hädavajalik valik (nt teenindusasutustel peaks kindlasti olema ära märgitud lahtiolekuajad). Aknakleebised teevad ettevõtte linnapildis märgatavaks ja professionaalne kujundus äratab tähelepanu ning tekitab potentsiaalses kliendis usaldust.

Pilkupüüdvad digitrükis valmivad pildid akendele. Materjal saab olla ka perforeeritud ehk läbipaistev, et klient saaks aknapinnad muuta suureformaadiliseks reklaampinnaks. Pakume erinevaid aknagraafika lahendusi alates lihtsatest tekstidest ja lõpetades üleni katvate reklaampindadega. Kõrgkvaliteetsed masinad lubavad meil teostada spetsiaalseid lahendusi vastavalt kliendi soovile.

Aknagraafika lahendused:

Laiformaat pildid – Täisvärvides digitaaltrükised valgele kleebismaterjalile, mis üldjuhul blokeerib valgust. Antud aknagraafikad võivad katta terve aknapaneeli või olla profiili lõigatud, et katta osa sellest. Kleebis võib olla nii seest- kui väljastpoolt kleebitav.

Läbipaistev  “One Way Vision“ graafika –  Perforeeritud vinüülkleebised, mis võimaldavad ühepoolset läbipaistvust. Sellised kleebised lubavad näha aknast välja, kuid väljast sissepoole näha ei ole võimalik, pakkudes nii võimaluse ruumi valgustamiseks kui ka privaatsuseks.

Kontuurlõikega tähed või graafika – Kvaliteetsed ja lihtsasti paigaldatavad tähed ja kujundid kliendi valikul, mis võimaldavad sõnumit edasi anda piiramatute võimalustega.

Jääklaasi kile ehk liivaprits - saab disainida interjööride klaaspindu - uksi, klaasvaheseinu, barjääre, rõdupiirdeid jpm - aidates sellega muuta kaasaegseid klaaskeskkondi stiilsemaks, hubasemaks ja privaatsemaks. Poolläbipaistvad kiled lasevad läbi valguse, kuid varjavad mööduja silma eest ruumis toimuva. Tootevalik on lai sisaldades erinevaid auruseid, jääklaasiseid, piimjaid, riisipaberi moodi, täpilisi, triibulisi, prismadega ja üleminekutega kilesid.  

Kuidas tellida ja kui kaua aega läheb?

Väiksemad kleebised trükime 1–3 tööpäevaga, mahukamate tööde puhul kuni 7 tööpäevaga.

Kui soovid aknakleebiste kujundust, oleks vaja disainerile edastada järgnev info:

  • akna mõõdud
  • soovitud kleebis(t)e mõõdud
  • millist teksti, pilte või kujundeid soovid kleebisele
  • ettevõtte logo ja firmagraafika
  • foto akendest ja ümbrusest*
  • *Fotod on abiks nägemaks, milline vaade avaneb aknast ja millised hooned, kauplused ja ärid asuvad vahetus läheduses – niimoodi on võimalik luua selgelt eristuv ja klientidele paremini silmahakkav lahendus.

 

Kliendid ja Koostööpartnerid