Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Close Next Previous

Esitlustarvikud

In

Esitlustarvikute hulka kuuluvad roll-up- ja bännerstendid, seinaplakatid, ning erinevad tootestendid. Meie kujundame ja toodame esitlusvahendeid kõigi ürituste jaoks alates väikestest väljapanektutest messiboksideni.

Roll-up stend on väga lihtsalt ja kiirelt paigaldatav reklaamstend, mille nimi tuleneb stendi konstruktsioonist – see koosneb kassetti keritud graafikakangast ja tugivardast, millele kangas toetub. Stendi paigladamine seisneb kanga kassetist välja tõmbamises ja tugivardale toetamises. Roll-up stend sobib lahenduseks, kui on oluline reklaami kiire paigaldamine ja kokkupakkimine.

Reklaamstend kaunistab bürooruumides interjööri ning täidab pilkupüüdvalt oma ülesannet messidel, seminaridel või koolitustel. Hea müügistend ei jää klientidele märkamatuks ning võib müüki mitmekordselt suurendada. Müügistendi muudavad heaks läbimõeldud projekt ja kujundus, õigesti kombineeritud valgustus ja kasutusmugavus.

Messiboks on sinu firma esindus messil, selle kujundus, klientidega suhtlejad ja esitlusvahendid ning -materjalid kujundavad ettevõttest mulje.

Brošüürialused

Menüüalused

Roll-up stendid

Bannerstendid

Postriliistud

Reklaamalused

Infostendid

Infotahvlid

Esitlusseinad

Esitluslauad

Postriraamid

Valguskastid

Esitlustahvlid

Meie kliendid

Väikebussi rent